A jobb felhasználói élmény érdekében weboldalunkon cookie-kat (sütiket) használunk! További információ, adatvédelmi nyilatkozatunk ITT érhető el. OK
1142 Budapest, Erzsébet Királyné útja 125.info@styleandhome.hu06 30 179 0990

Szerződött lakberendezők

Adorján Dóra +36 30 649 3532 doraadorjan@gmail.com
Aleksic Júlia +36 30 6513 660 aleksic.julia@gmail.com
Andok Zsuzsanna +36 20 772 8166 zsuzsanna.andok@gmail.com
Andorfi Mónika +36 30 382 3262 andorfimoni@gmail.com
Andrakovics Csilla +36 30 977 3992 cs.andrakovics@gmail.com
Andrási Zsuzsa +36 30 202 0045 tervezo.andrasi@gmail.com
Antal Kinga +36 30 388 7152 antal.kinga@mindenholjo.hu
Bacsa Bernadett +36 20 614 3883 bacsa.detti@bdinteriors.hu
Bagyinszkiné Kiss Tünde +36 70 457 5731 tunde@colorhomedesign.hu
Balázs Krisztina +36 20 370 8210 info@bkinterior.net
Bányai Ágnes +36 30 161 7061 banyaiagnes@maistudio.hu
Bányász András +36 30 222 0055 andras.impbl@gmail.com
Baranyai Tímea +36 20 338 6911 baranyaitimea85@gmail.com
Barsi Judit +36 30 691 0408 barsi.judit@ujeletingatlan.hu
Barsi Judit +36 30 691 0408 barsi.judit@ujeletingatlan.hu
Batári Attila +36 30 488 4253 attila@bataridesign.com
Bejó Tímea +36 70 424 5702 timea@homeandmoney.hu
Belákovicsné Koronizay Noémi +36 20 330 4503 koronczay.noemi@t-online.hu
Besenyei Krisztina +36 70 331 3500 besenyei.krisztina3@gmail.com
Bnkosza Kristóf +36 20 954 6823 kbnkosza@gmail.com
Boda Bianka +36 30 691 6750 bbia1201@gmail.com
Bogdán-Rajcs Marietta +36 30 995 7840 balogh.marietta1@gmail.com
Bontovics Mónika +36 20 203 2033 mbontovics@gmail.com
Bordás Patrik +36 70 941 8001 bordas@yellowgroup.hu
Botos Krisztina +36 20 536 9607 botos.krisztina@trenico.hu
Bozsovicsné Vörös Judit +36 30 405 0318 bozsovics.judit@gmail.hu
Bródy Anita +36 30 221 3127 anibrody@gmail.com
Budai Ildikó +36 30 454 8222 budaihomeart@gmail.com
Bús Zoltán +36 30 245 4023 zentzi.bz@gmail.com
Czakó György +36 20 221 1612 czako@outlook.hu
Csermely Réka +36 30 294 5428 csermely.reka@gmail.com
Csige Andrea +36 20 579 1251 csige.andrea@gmail.com
Csohány Borbála +36 30 972 6996 csohanyborbala@gmail.com
Csohány Gábor +36 20 454 0581 otthonod2000@gmail.com
Csorba Tünde +36 20 937 1974 tcsorba@classicinteriors.hu
Dávid Ildikó +36 30 412 7789 davidildi@davidildi.hu
Diósiné Laux Zseraldin +36 30 500 8951 glx.art@gmail.com
Diósiné Laux Zseraldin +36 30 500 8951 glx.art@gmail.com
Dóró Judit +36 30 255 2479 dorodesign@invitel.hu
Dr. Némethné Szentgyörgyi Ágota +36 30 263 0262 agotaszentgyorgyi@yahoo.com
Dr. Temesvári-Lukács Julianna +36 30 408 5098 lukacsjuli@hotmail.com
Dunja Lazin +36 30 477 8233 lazinka@gmail.com
Eczetiné Schäfer Anett +36 20 511 4110 anett.schafer@gmail.com
Egri Mária +36 20 954 2663 egrimarti2@gmail.com
Ékes Edina +36 30 318 6928 edina.ekes@illiumdesign.hu
Erdélyi Krisztina +36 70 207 6026 info@erdelyikrisztina.hu
Eszenyi Ákos +36 30 946 2571 akos_eszenyi@hotmail.com
Farkas Kinga +36 30 241 7956 farkas.kinga@sketchdesign.hu
Fehér Enikő +36 30 760 2481 enifeher@gmail.com
Fehérvári Nikolett +36 20 314 1718 fehervari.nikolett@gmail.com
Ferenczi Éva +36 30 437 6455 f.eva@t-online.hu
Fodróczy Zsuzsanna +36 20 547 7586 fodroczydesign@gmail.com
Forai Johanna +36 30 574 9483 forai.johanna@gmail.com
Forróné Becse Éva +36 30 251 1412 becseeva@invitel.hu
Frei-Salamon Judit +36 20 410 2337 salamonjuditbiborka@gmail.com
Gere Krisztina +36 70 614 0615 gerekriszta@gmail.com
Göcző Szilvia +36 30 310 1238 goczo@goczoszilvia.hu
Gubáné Hostya Katalin +36 30 658 1344 gubakata3d@gmail.com
Gubik Péter András +36 30 936 3890 info@dphome.hu
Gyarmati Beáta +36 70 220 0026 info@beatadesign.hu
Habarics-Rácz Rita +36 70 336 5455 racz.rit@gmail.com
Hermann Adél +36 30 954 7875 adel.hermann@arthurhound.com
Hompok Melinda +36 30 625 8500 hompok.melinda@homedesignstudio.hu
Hörnig Katalin +36 30 203 7881 hoernig.kata@gmail.com
Igaz Bernadett +36 20 981 2990 bernadett.igaz@lakkor.hu
Imre Zsófia +36 70 246 4507 skanddesign@yahoo.hu
Istók Zsuzsanna +36 20 987 8175 istok.zsuzsa@profilakberendezo.hu
Jahnke Györgyi +36 30 212 4952 gyjahnke@gmail.com
Jakab Mária +36 30 242 0780 jakabmari@yahoo.com
Jakabné Hajzsel Tímea +36 20 464 4859 timea@stilus-ingatlan.hu
Jakabos Annamari +36 70 319 5242 jakabos.annamari@gmail.com
Jankovich Oszkár +36 20 213 9277 jankovich.oszkar@gmail.com
Jónás Hajnlaka Viktória +36 20 397 8612 jonashajnalhome@gmail.com
Jónás Nikoletta +36 20 231 6995 jonas.nikolett@gmail.com
Kamarás Borbála +36 30 995 1140 bkamaras@t-online.hu
Kámory Terézia +36 20 928 7187 kamoryterezia@gmail.com
Kertész Kata +36 70 505 9930 kata.kertesz.lb@gmail.com
Kiss Eszter +36 30 508 1782 eszter.kiss@keta-architects.com
Klucsik-Lengyel Orsolya +36 70 329 1267 orsolya@k-londesign.hu
Kocsik Enikő +36 20 953 2682 kocsikeniko@freemail.hu
Kocsis-Cséfán Hajnalka +36 70 427 1200 hajnalka.kcs@gmail.com
Konczné Istók Zsuzsanna +36 20 987 8175 istok.zsuzsa@profilakberendezo.hu
Kosztyu Brigitta +36 30 350 5064 brigitta.kosztyu@gmail.com
Kovács Anikó +36 30 590 5434 anikokovacs.design@gmail.com
Kovács Ilona Lia +36 30 677 9719 alianaho@gmail.com
Kovácsné Faragó Katalin +36 20 222 4323 katalin.kovacsne@gmail.com
Kovásznai Andrea +36 70 604 1210 andreakovasznai@gmail.com
Köntös Mónika +36 20 772 5681 monika.kontos@gmail.com
Köröspatakiné Téli Judit +36 30 469 6783 telijudit19@gmail.com
Krámli Gabriella +36 30 201 2612 gabi.kramli@gmail.com
Kriston Péter +36 30 611 1001 info@kristonpeter.hu
Lajti Andrea +36 30 999 4669 andrealajti@yahoo.com
László-Pál Antónia +36 30 506 4746 adizajn@adizajn.hu
Légrádi Gabriella +36 20 932 2747 legradi.gabriella@gmail.com
Lehner-Kis Georgina +36 70 638 9702 ginalehnerdesign@gmail.com
Lehoczky Léna +36 20 959 9007 lena.lehoczky@lenoushka.com
Lepp Klára +36 20 474 3999 leppklara@gmail.com
Lévai Márta +36 30 204 7205 martalevai68@gmail.com
Libárdi Adrienn +36 20 370 0100 libardi.adrienn@upcmail.hu
Lovász Viktória +36 70 654 1818 idvbelsoepitesz@gmail.com
Lukátsovics Zolt +36 30 950 5751 tervezol@gmail.com
Magyari László +36 30 395 9858 magyari.laszlo@bbindustry.hu
Major Gabriella +36 70 339 4068 gabriellamajor12@gmail.com
Majoros Szilvia +36 30 575 3194 info@sylvadesign.hu
Manolescu Loredana +36 30 565 9873 info@loredanaberendez.hu
Miklós Kitti +36 20 320 9339 info@mikloskitti.hu
Miklovics Mónika +36 20 851 0600 mmoni09@gmail.com
Murányi Erzsébet +36 30 946 5697 ezustkastely@gmail.com
Nagy Mariann +36 20 586 7220 mariiecreation@gmail.com
Nap Marietta +36 20 544 5357 napmata@gmail.com
Neményi-Kovács Dóra +36 30 790 4567 dora.design@outlook.com
Nemes Mónika +36 20 525 2606 nemesterstudio@gmail.com
Német Ágnes Csilla +36 30 305 6352 csillaagnes@gmail.com
Németh Gábor +36 20 941 1416 american.design@yahoo.com
Németh Zsófia +36 20 329 1623 nemeth.zeami@gmail.com
Nyilas Nóra +36 20 229 2029 noa@noadesign.hu
Ócsai Bernadett +36 70 516 9097 ocsai.bernadett.mail@gmail.com
Odorné Fehér Zsuzsanna +36 30 570 0203 odorne.zsuzsa@gmail.com
Oláhné Tóth Ilona +36 20 339 1954 toth.ica@dekorgraf.hu
Orbán Ágnes +36 70 333 8010 banyaiagnes@maistudio.hu
Perei Ágnes +36 30 274 5819 gemma.perei@gmail.com
Pesti Gabriella +36 70 424 5312 gabriella.pesti@gmail.com
Petyerák Katalin +36 20 968 6946 kpetyerak@hotmail.com
Piszkerné V. Alexandra +36 20 938 9123 aart@aart.hu
Pócza Szilvia +36 70 945 3255 szilvia.pocza@pphouse.hu
Pongó Krisztina +36 30 488 4825 info.karakter@gmail.com
Pónusz Klára +36 30 282 8835 klarissza26@gmail.com
Prepeliczay Frey Mónika +36 20 982 7008 frey@freyinteriordesign.com
Prózsa Cecília +36 20 496 8682 design.dcd@gmail.com
Puha Katalin katalin.puha@pphouse.hu
Pusztai Anna +36 20 257 7808 banyaiagnes@maistudio.hu
Radnóthy Szabolcs +36 30 964 1724 hello@radnothy.com
Rasheed Éva +36 30 754 2510 rasheedee@gmail.com
Réti Kamilla +36 20 316 6557 reti.kamilla@gmail.com
Salamon Zsuzsanna +36 20 315 8083 zs.salamon@gmail.com
Schäfer Anett +36 20 511 4110 anett.schafer@gmail.com
Schmidt Anita +36 30 636 8204 schmidt.anita2@gmail.com
Selymeczi Zsuzsanna +36 30 514 9966 selymeczizs@gmail.com
Soós Krisztina +36 70 620 4262 kriszti@krisztinasoos.com
Süth-Kovács Boglárka +36 30 464 0943 bogi78@freemail.hu
Szabó Edit +36 20 544 9424 editszaboteam@gmail.com
Szabó Gabriella +36 20 491 9830 szabo.gabi@magusmuhely.hu
Szabó Rita +36 20 970 7333 rita@szaborita.hu
Szabó-Vedress Krisztina +36 30 248 4242 kriszta@cristalinteriors.hu
Szalay Katalin +36 20 518 97 84 szalaykatalin@hotmail.com
Szeldeli Szilvia +36 30 449 4755 szilvi@szeldeli.hu
Szentgyörgyi Ágota +36 30 263 0262 agotaszentgyorgyi@yahoo.com
Sziráki Bianka +36 30 586 1422 sziraki.bianka@gmail.com
Takácsné Présel Nikolett +36 30 580 2676 nikolett.presel@gmail.com
Takáts Lilla +36 30 343 3386 lilla.takats@gmail.com
Tankó Lili +36 20 532 3838 lili@tankolilidesign.com
Tarkó Orsolya +36 30 291 5292 tarkorsolya@gmail.com
Tarpataki Károly +36 30 971 2375 tarpart@gmail.com
Téli Judit +36 30 469 6783 telijudit19@gmail.com
Terpák Mónika +36 20 287 7793 monika.terpak@gmail.com
Tóthné Ferenczi Éva +36 30 437 6455 f.eva@t-online.hu
Török Bernadett +36 30 511 6786 torokbernadett@yahoo.com
Tribikné Deák Anna +36 30 227 3062 anna@tribikart.hu
Udvarnoki Viktória +36 30 338 3101 viktoria@poparch.hu
Urbán Eszter +36 30 572 6095 ueszter.design@gmail.com
Urbán-Margittai Réka +36 30 419 6770 reka@urbandesign.hu
Uzonyi Beatrix +36 30 471 0931 beatrix.uzonyi@gmail.com
V. Kálovics Alexandra +36 30 377 1721 v.k.alexandra@gmail.com
Válint-Tóth Anikó +36 20 519 7527 visuelteam@gmail.com
Valiskó Ágnes +36 20 402 0082 valiagi@gmail.com
Varga Anikó +36 30 608 4673 varga.aniko112@gmail.com
Vásárhelyi-Nagy Ilona +36 20 552 0391 v-ili@freemail.hu
Verhás Judit +36 70 380 9733 verhas.judit@gmail.com
Vígh Ildikó +36 20 956 6540 vighmuhely@gmail.com
Von Bartheld Tünde +36 70 544 3176 vonbartheldt@gmail.com
Vónya Tímea +36 30 268 9898 office@attraktivdesign.hu
Vörös Ágnes +36 70 520 1555 voros.agnes@officium.hu
Wagner Andrea +36 30 914 8955 wagnerandrea415@gmail.com
Wágner-Héjja Fanni +36 30 246 2434 fanni@moodydesign.hu
Zalán Kati +36 70 334 1024 visuelteam@gmail.com
Závoszky Dóra +36 30 663 9401 zdora@me.com
Zsoldosné Sverha Nikoletta +36 70 518 2515 nikolett@tererzek.hu
Zsoltai Tünde +36 30 382 8441 info@3d-design.hu
Zsóri Hajnalka +36 30 999 6420 h.zsori@gmail.com